Andrzejkowe wróżby Mental-Trenera


Andrzejkowe wróżby Mental-Trenera – karta prawdę ci powie- o Tobie

Chyba każdy z nas, nie raz bawił się w andrzejkowe wróżby. Laliśmy wosk, ustawialiśmy buty i czekaliśmy co nam się wywróży. Uwielbiamy wiedzieć, co nas czeka w przyszłości, stąd też, tak niezmiernie popularne są wróżki, horoskopy, numerologia czy karty tarota. Pewnie niewielu z was się do tego przyznaje przed innymi, ale każdy zapewne chciałaby wiedzieć, jaka czeka go przyszłość. Z jakiego powodu tak się dzieje?

 

Czy nie jest to jednak tak, że w ten sposób uciekamy od odpowiedzialności za własne życie? Łatwiej nam bowiem zganić na to, że nasz los jest zapisany w gwiazdach, że ciąży nad nami fatum, że po prostu tak ma być.

 

Nieświadome wróżenie

Łatwiej jest pójść do wróżki, łatwiej poczytać horoskop, niż tak naprawdę spojrzeć w głąb siebie. Wolimy usłyszeć od kogoś kim jesteśmy i co nas czeka i wierzymy w to tak, że następnie rzeczywiście się to sprawdza.  Ciekawe jest to, jak bardzo siebie nie znamy. Rozmawiałam ostatnio ze znajomym psychologiem, który prowadził z kolegami badanie i okazało się, ze większość z nas nie jest świadoma swoich emocji. Gdy zapytali ludzi na ulicy, co w tej chwili czują – większość osób nie potrafiła odpowiedzieć. Nie potrafiła nazwać swoich emocji. Dlaczego?Andrzejkowe wróżby tu nie pomogą…

 

Twoje życie, twoja odpowiedzialność

Przecież nasze emocje, nasze odczucia i następnie nasze opinie, które na ich podstawie wydajemy to fundament naszego życia, który prowadzi do tego, w jaki sposób patrzymy na świat. Uświadom sobie, że to co czujesz, jak czujesz, wpływa po pierwsze na wydawanie sądów, a następnie na twój sposób postrzegania świata. Nie ma czegoś takiego, jak obiektywna rzeczywistość. Rzeczywistość, którą postrzegasz jest zawsze twoja! Zawsze! To ty poprzez swoje emocje i swoje opinie ją kreujesz. Często podczas spotkań coachingowych z klientami poruszam ten temat, bowiem większość z nas nie ma świadomości tego, jak bardzo ich życie jest w ich rękach.

 

Każdy z nas ma swój świat

A wystarczy zrobić małe i szybkie doświadczenie. Poprosić 2 znajomych, by opisali ten sam przedmiot. Zobaczysz wówczas, ze każdy z nich dostrzega go w inny sposób. Jeśli więc przedmiot widzimy różnie, jak jest więc w odniesieniu do emocji czy innych zdarzeń. Każdy z nas ma swój własny świat. Swoją własną perspektywę i swoje własne filtry przez które postrzega rzeczywistość.

 

Coachingowe wróżby

Uwielbiam karty i niezwykle często je wykorzystuję podczas coachingów. One mają bowiem moc otwierania moich klientów na inne obszary rzeczywistości. Jesteśmy tak zaabsorbowani materialną rzeczywistością i pędem za coraz to nowymi atrakcjami materialnymi i pracą, ze nie potrafimy spojrzeć w głąb siebie. A karty mają tę moc, że musisz przystanąć w tym pędzie, w tej ucieczce przed strachem utraty i to zatrzymanie się ma magiczną wręcz moc. Dostajesz wówczas chwile dla siebie. Moment refleksji. Moment spojrzenia do wewnątrz, a nie tylko na zewnątrz. Pamiętasz, że masz też życie wewnętrzne?

Karty wyzwalają emocje

Ostatnio miałam ciekawą klientkę, która poprzez karty zobaczyła siebie,  popłakała się, gdy zobaczyła, jak bardzo zatraciła w całym swoim życiu siebie. Jak bardzo nie ma jej w swoim życiu. Jak żyje dla innych, jak nie tworzy swojego życia, tylko inni je tworzą.  Taka jest moc otwarcia się na świadomość. Karty coachingowe (których mam całą walizkę) są niesamowitą podróżą w głąb siebie. Dzięki nim, niejako otwiera się coś w nas. Patrzymy, niby na zwykły metaforyczny obrazek lub zdjęcie, a znajdujemy w nich siebie, swoje obawy, problemy lub rozwiązanie. Metafora, którą jest obrazek sprawia, ze coś zmienia się w naszym postrzeganiu, że widzimy to inaczej. Karty mają moc- dzięki nim dowiadujesz się więcej o sobie i otwierasz się na nowe możliwości.

 

Zapraszam, więc na andrzejkowe, coachingowe wróżby – wróżby, które rzeczywiście się sprawdzają, jeśli weźmiesz w końcu swoje życie w swoje ręce.

 

 

 

 

 

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

fourteen − 10 =