O nas


Nasz zespół to IDEALNIE dopasowana załoga. Każdy wnosi coś innego, wykorzystuje swoje silne strony i wspomaga słabsze pozostałych. Bez wzajemnej współpracy nie dałybyśmy rady funkcjonować.

Magdalena Napierała – mental trener, certyfikowany coach stylów myślenia FRIS oraz DISC, coach i trener biznesowy, autorka metody RRSS (Rozwój i Realizacja Silnych Stron), która koncentruje się na trenowaniu i rozwijaniu przede wszystkim silnych stron, a zrozumieniu i radzeniu sobie ze słabościami i lukami. Z wykształcenia filozof obecnie pisze doktorat z psychologii pozytywnej. Redaktor naczelna czasopisma Żyj naturalnie oraz autorka książek: Filozofia Reklamy, Bądź szczęśliwa, czyli 3 etapy do szczęścia dla każdej kobiety oraz Mental-dieta czyli jak skutecznie wziąć ciało w swoje ręce. Rozwijanie świadomości to jej pasja, którą zaraża innych. Prowadzi liczne konsultacje indywidualne oraz warsztaty dla kobiet, podczas których stara się w każdym wytrenować świadomość każdej chwili.

 

 

Hanna Schneider – absolwentka Szkoły Hotelarskiej w Hanowerze, ukończyła Psychologię Żywienia i Ziołolecznictwa w Wielkopolskiej Szkole Medycznej. Od lat z pasją organizuje warsztaty dla kobiet  a także eventy dla firm. 

Pasjonatka zdrowego stylu życia i rozwoju osobistego.  Interesuje się ayurwedą, medycyną chińską i totalną biologią.
Jej życiowe credo: “Jesteś na tyle szczęśliwa, na ile sobie pozwolisz.” W wolnym czasie: czyta, ćwiczy jogę i tańczy salsę. Uwielbia podróże, kuchnię śródziemnomorską i długie rozmowy przy dobrym winie.